קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי?

השאירו פרטים עוד היום

  בדק בית

  החלטתם לקנות דירה? בין אם אתם קונים דירה המיועדת למגורים ובין אם להשקעה, מדובר באחת הרכישות הגדולות, המשמעותיות והיקרות שתבצעו בחייכם. לכן, חשוב לבחון כל פינה ולהפוך כל אבן על מנת לוודא כי זאת אכן הקניה הנכונה בעבורכם. מעבר להתמקחות על המחיר ובחינת שכונת המגורים והשכנים, חשוב לא לדלג על שלב בדק הבית, שלב חשוב מאין כמותו שיוכל לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים לטווח הארוך. בדק בית היא בדיקה מקיפה וכוללת שתחשוף ליקויים בבניה, גלויים או נסתרים, בדירה חדשה מקבלן או יד שניה. אם אתם מחפשים איש מקצוע מומחה לבדק בית, אחד השמות הראשונים ששווה לכם לבדוק הוא עודד כנפי, בודק בית מומחה בתחום אשר ליווה אין ספור משפחות בתהליך.

  בדק בית – מה היתרונות?

  חשיבות בדיקת בדק בית היא ללא ספק חוצה גבולות, הן בבתים הנרכשים יד שניה אך גם בבתים שנקנים ישירות מקבלן. קל מאוד ליצור מראה עיניים משובב ורושם ראשוני טוב גם אם התשתיות והבסיס רחוקים מלהיות במצב טוב, וחשוב לציין כי ליקויים רבים לא נראים לעין בלתי מקצועית ומנוסה. יתר על כן, אפילו בעל מקצוע אשר מבצע בדק בית כבר שנים צריך כלים ומכשור כדי לחשוף ליקויים ומבצע בדיקת אל הרס בה הוא בוחן את המבנה בעיניו, ובמכשירים משוכללים, את הצנרת והחשמל ואף בוחן את תוכניות הבניה על מנת להסיק האם יש דופי בבית, כמו גם ליקויים שעלולים להוות מעמסה כלכלית על הקונים. זכרו כי בדק בית מקיף נותן לכם שקט ושליטה – כך, לאחר קבלת תוצאות הבדיקה תוכלו להחליט האם אלה ליקויים שאתם לא מוכנים לקבל בכל מקרה ולהמשיך בחיפוש, האם אתם מוכנים להתקדם ברכישה בתנאי שיתוקנו (וחשוב להזמין בדיקה נוספת כדי לוודא שהתיקון נעשה כמו שצריך) או שאתם מוכנים לקניה ולתיקון בעצמכם עם הורדת מחיר הדירה.

  בדק בית רק עם מומחים בתחום

  כיוון שתוצאות בדק הבית הן משמעותיות כ"כ להחלטה שתקבלו ולצעדים הבאים שתעשו חשוב לא להתפשר על פחות מהמומחה בתחום. עודד כנפי פועל בתחום בדק הבית זמן רב וידוע כי הוא מספק שירות מצוין, מקצועי ואדיב. את שירותיו עודד מספק בעיקר באזור חיפה והקריות, אך גם באזור הצפון ככלל. בין שירותיו הרבים הוא גם מבצע איתור רטיבות, מתמודדים עם הבעיה? פנו לעודד כנפי עוד היום וקבלו מענה מקצועי ואמין.

  קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי
  השאירו פרטים עוד היום!

   מאמרים נוספים

   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים נועדה להצביע על ליקויים במבנה ונדרשת בנסיבות שונות למבנים ישנים, לחדשים לכאלו שעברו שיפוץ מקיף...

   קרא עוד
   בדק בית בחיפה

   בטרם קניית דירה בחיפה, מומלץ לערוך בדק בית. איש מקצוע אשר מספק שירותי בדר בית בחיפה יבדוק...

   קרא עוד
   מומחה לבדק בית

   רכישת נכס נדל"ן, בין אם מדובר על דירה למגורים או להשקעה, היא ללא ספק אחת העסקאות הגדולות...

   קרא עוד
   בדק בית בקריות

   בדק בית בקריות נדרש עבור דירות יד שניה ודירות חדשות לאיתור ליקויים ותקלות בטרם הרכישה. את הבדיקה...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן