קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי?

השאירו פרטים עוד היום

  איתור רטיבות

  איתור רטיבות נדרש בנסיבות שונות ובין היתר, בעת ביצוע בדק בית. הבדיקה חיונית בכל מצב מאחר שרטיבות מקורה באיטום לא תקין או בפיצוץ בצנרת פנימית. מציאת הסיבה לרטיבות תסייע לבעל מקצוע לפתור את התקלה כאשר עיכוב במציאת פתרון עלול להחמיר את הבעיה. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  איתור רטיבות – על ידי מכשירים מיוחדים

  איתור רטיבות עקב צנרת פגומה נעשה בין היתר באמצעות מצלמה תרמית ומכשירים אחרים היכולים לזהות במדויק את המקום בו אירע הפיצוץ בצינור. במקרים רבים, קיימות דליפות קטנות אשר יוצרות לאורך זמן כתמי רטיבות על תקרות, על קירות וכיוצא בזה. לעיתים, לא רואים אותם אלא לאחר מספר ימים בגלל שהם מוסתרים מאחורי ריהוט, תמונות וכדומה. הנזילות נוצרות עקב בלאי של צנרת, חיבורים תקולים בין חלקי צינורות, בגלל אטמים לקויים, עקב תאונות וכדומה. כאשר יש חשד לנזילה בעל הנכס יכול לבדוק זאת במהירות לאחר סגירת כל הברזים בבית. אם שעון המים הראשי  עדיין מסתובב אזי ברור שהיא קיימת. הבודק, כאמור, עושה שימוש במכשיר גלאי לחות או במצלמה תרמית הפועלת על טכנולוגית גילוי חום. המקום בנקודת יציאת המים מהחור או הסדק יהיו קר יותר מאשר במקום מרוחק יותר. מעבירים את המצלמה או המכשיר על הקיר החיצוני לאורך הקו החשוד, עוקבים אחר שינויי הצבע ומזהים במדויק את הנקודה הבעייתית.

  רטיבות מהתקרה עקב איטום לקוי

  רטיבות כזאת יכולה להיגרם ממים שחודרים מבחוץ ובעיקר מהגג השטוח. יש מצבים בבתים בני שתי קומות כאשר מים חודרים מרצפת המקלחת למטה ואז כתם הרטיבות מתפשט על התקרה. גם בסיטואציה כזאת יש לטפל במהירות לפני שהטיח על הקירות מתחיל להתקלף. חוסר טיפול בנקודת רטיבות קיימת, מגדיל את הנזק ואת שטח הרטיבות לאורך הזמן. מומחה לבדק בית יכול לזהות תקלות כאלו כבר במבט ראשון והוא יאמת אותן בבדיקה יסודית יותר.

  שירות מעולה

  עודד כנפי מספק שירותי איתור ליקויי בנייה במקצועיות תוך מתן יחס אישי ללקוחותיו. בין שירותיו ניתן למצוא גם איתור נזילות באמצעות מכשור ייחודי המאפשר מציאת הנזילה במהירות. עודד בעל ידע וניסיון עישר בתחום, המגיעים בין היתר ממן שירותים איכותיים ללקוחות רבים.

  איתור רטיבות בקירות

  איתור רטיבות בקירות נדרש כאשר יש חשש לצנרת דולפת או איטום לקוי כולל בעת בדק בית. האיתור המהיר מסייע לבחירת בעל המקצוע לתיקון הבעיה. חשוב לבצע בדיקה וטיפול מהיר על מנת שהבעיה לא תחריף ותהווה בעיה מבני וכספית גבוהה. את האיתור מבצעים באמצעים טכנולוגיים שונים. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  איתור רטיבות בקירות – במהירות ויעילות

  איתור רטיבות בקירות נעשה על ידי מומחה לנושא. צריך לדעת כי נזילות סמויות יכולות לנבוע מאטמים שחוקים, מבלאי, קורוזיה בצנרת העשויה מתכת, סדקים שקיימים בה, ליקויי איטום מהגג ועוד. הבעיה עם נזילות היא שהן מופיעות במרבית המקרים בצנרת המותקנת בתוך הקירות ומתחת לבלטות ויש קושי לאתרן. איתור מהיר ויעיל נעשה על ידי מכשיר לגילוי לחות ומצלמה תרמית מיוחדת הפועלת על טכנולוגית חום ללא פגיעה במבנה. חום המים בנקודת הפריצה אינו זהה לחום המים המתפשטים בתוך הקיר. את המצלמה מעבירים לאורך קו הצנרת ועל ידי שינויים בגווני הצבע היא יודעת לזהות במדויק את מקום התקלה. רטיבות עלולה להופיע במרחק רב מנקודת יציאת המים בגלל שהמים זורמים בשיפוע ופורצים כאשר הם מגיעים לסדק קיים בקיר. חוסר טיפול בנקודת רטיבות קיימת, מגדיל את הנזק ואת שטח הרטיבות לאורך הזמן. נזילות עלולות לגרום לנזקים מצטברים העלולים להשפיע מאוד על בריאות הדיירים שכן אוויר לח הנגרם מעובש וטחב יכול לפגוע במערכת הנשימה של האנשים. בנוסף, רטיבות יוצרת מראה לא אסתטי לקירות הבית.  

  רטיבות מאיטום לא תקין

  רטיבות מסוג אחר היא עקב איטום לקוי במקומות שונים בבית. כך על הגג, מתחת לבלטות במרפסת ובנקודת החיבור שלהן לתוך החדר, מתחת לאריחי מקלחת הממוקמת בקומה עליונה ועוד. בכל המקרים הללו תהיה זליגת מים פנימה והיא תתבטא ברטיבות המתפשטת על הקיר, התקרה וכיוצא בזה. הטיפול בבעיה נעשה כאן על ידי מומחה לאיטום.

  שירות מקיף

  עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות שלו מקיף וכולל ייעוץ, בדיקה מהירה, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. את ניסיון העשיר רכש מהתמקצעות בתחום ומתן שירות איכותי ללקוחות רבים.

  איתור רטיבות בבית

  איתור רטיבות בבית נדרש בעת חשש לפיצוץ בצנרת פנימית, מחשש לאיטום לקוי, בעת בדק בית ועוד. את הבדיקה עושים בעזרת מכשירים מיוחדים המותאמים לכך. את הבדיקה יש לבצע בדחיפות כדי לזהות את התקלה ולפתור אותה. לא כדאי להתעכב בגלל שהיא רק תחמיר. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  איתור רטיבות בבית – במהירות וביעילות

  איתור רטיבות בבית נעשה על ידי מומחי לנושא המצוידים במצלמה תרמית ובאמצעים אחרים. מצלמה תרמית מיועדת למציאת נזילות בצנרת פנימית, ללא פגיעה במבנה או בקיר. כאשר נגרמת נזילה אין רואים אותה במיידית אלא אם היא חזקה. אחד הסימנים המסמנים על נזילה הם  כתמי מים המתפשטים על הקיר או התקרה אשר פוגעים גם בנראות המבנה. נזילות ארוכות גורמות לנשירת טיח וצבע, לערעור קרמיקות ועוד. בנוסף לכך, האוויר בחלל הופך לרטוב ומסוכן לבריאות הנושמים אותו. היות והמים נוזלים בשיפוע, במקרים רבים נקודת פריצתם מתרחשת בריחוק מה ממקום הרטיבות שעל הקיר. כך, שיש צורך לאתר בדייקנות את המקום הבעייתי. את האיתור מבצעים בעזרת מכשיר גילוי לחות או מצלמה תרמית הפועלת על טכנולוגיית חום המזהה את הטמפרטורה השונה שבין נקודת הפריצה לאזור מרוחק יותר ומציינת את הנקודות בצבעים שונים. לאיתור מדויק יש משמעות רבה מאחר שיהיה ניתן לשבור את הקיר או האריח בדיוק בנקודה המיועדת. הדבר חוסך זמן ועלויות כספיות.

  נזילות עקב איטום לקוי

  איטום לקוי עלול להיווצר במספר מקומות בעייתיים- על גג שטוח, מתחת לריצוף במרפסת ובנקודת החיבור שלה לחדר, מתחת למקלחת בקומה עליונה בבית ועוד. בכל נקודה כזאת יחדרו מים והתוצאה תהיה רטיבות על קירות או תקרות  אשר יכולה בתורה להרו את הטיח ולגרום להתקלפותו של הקיר. גילוי בעיה כזאת יש לעשות על ידי מומחה לאיתור רטיבות אשר יכול לבצע את הבדיקות ללא פגיעה בקירות.

  שירות מאיש מקצוע מוסמך

  עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום ומציע שירותים מקיפים הכוללים ייעוץ, הגעה מהירה לאתר, הפקת דוח מפורט וליווי ככל הנדרש במחירים נוחים. את ניסיונו העשיר רכש מהתמחות בתחום ומתן שירותים ללקוחות מרוצים רבים.

  קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי
  השאירו פרטים עוד היום!

   מאמרים נוספים

   ביקורת מבנים

   ביקורת מבנים נועדה להצביע על ליקויים במבנה ונדרשת בנסיבות שונות למבנים ישנים, לחדשים לכאלו שעברו שיפוץ מקיף...

   קרא עוד
   בדק בית בקריות

   בדק בית בקריות נדרש עבור דירות יד שניה ודירות חדשות לאיתור ליקויים ותקלות בטרם הרכישה. את הבדיקה...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן