קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי?

השאירו פרטים עוד היום

  ביקורת מבנים

  ביקורת מבנים נועדה להצביע על ליקויים במבנה ונדרשת בנסיבות שונות למבנים ישנים, לחדשים לכאלו שעברו שיפוץ מקיף במסגרת פרויקטים חשובים ועוד. במסגרתה נבדקים ליקויים שונים כאשר חלקם אינם נראים לעין ולכן יש צורך בטכנולוגיה מיוחדת לאיתורם. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  ביקורת מבנים – יסודית ומגובה בדו"ח

  ביקורת מבנים עשויה לגלות מגוון רחב של תקלות כמו עבודת טיח לא טובה, סדקים במבנה, חיבורי חשמל מסוכנים או לא טובים אשר עשויים ליצור קצרים או להוות סכנת התחשמלות, נזילות מהצנרת ועוד. את הבדיקה יש לעשות באמצעות איש מקצוע, שכן לא תמיד ניתן להבחין בליקויים אלו.  למשל, באיתור נזילות יש צורך במכשיר ייחודי המאתר את מיקום החור בצנרת. טיח רשלני יצולם במצלמות וכך ניתן יהיה לטפל בבעיה. פעמים רבים יש שוני בין הבנייה שנעשתה בפועל אל התכניות ולכן גם בתחום זה נדרש בדק בית. במקרים בהם קיימים ליקויים משמעותיים, יצרף הבודק נספח הכולל הערכות כספיות לנזקים ולתיקונים הנדרשים. את הבדיקה עושה מומחה בעל הסמכה וקביעתו הינה סמכותית. עלויות השירות נגזרות מסוג המבנה, פרטי או עסקי, מגודלו ומאלמנטים אחרים אבל ההשקעה יכולה, בהחלט, להיות משתלמת, במיוחד, כשמתברר כי קיימים ליקויים חמורים.

  חשיבות רבה

  דו"ח מקצועי החתום על ידי מומחה יכול להוות אסמכתא מעולה בעת התדיינות לקבלת פיצוי כספי, כמו גם, לקבלת תיקונים נדרשים. קבלנים או מוכרי דירות יד שניה יימנעו, לרוב, מוויכוחים על נושאים שונים וייענו לבקשות התובעים. מעבר לכך שעורך הדוח יכול להגן עליו בעדות בבית משפט – אם יידרש לכך. תיקון ליקויים לפני כניסה לבית מגורים ימנע טרחה מרובה כאשר התיקונים יתבצעו בעת שגרים בדירה ועוד.

  בדיקות מקצועיות

  עודד כנפי מספק שירותי בדק בית לאיתור ליקויים תוך מתן שירות מקצועי ומקיף וכולל שימוש בתוכנה מותאמת ומתקדמת, הגשת דו"ח ומסמכים מקוונים, מחירים נוחים וליווי ככל הנדרש. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר מהתמחות בתחום, מהתעדכנות על חידושים חשובים, ממתן שירות איכותי לרבים ועוד וישמח לשרת כל לקוח חדש.

  ביקורת ליקויי בניה

  ביקורת ליקויי בניה חיונית לאנשים הרוצים לרכוש נכס כמו דירה, משרד, נדרשת בעת רכישת חדשים או מיד שנייה. הבדיקות המתבצעות מקיפות מאוד ומספקות תמונת מצב עכשווית לגבי מצב הנכס. החשיבות נמדדת הן בחיסכון כספי והן בטורח שעלול להימנע. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  ביקורת ליקויי בניה – עם דוח מסודר

  ביקורת ליקויי בניה נעשית בשטח. המומחה מגיע פיזית למקום כאשר הוא מצויד במכשור מתקדם ומתאים על מנת לאתר ליקויים במבנה, גם אלו שניתן לאתר ללא מכשור מיוחד וגם אלו הדורשים בדיקה דקדקנית יותר. הדברים אשר נבדקים בעת ביצוע בדק בית הם עבודות השטיח, בדיקה של האינסטלציה ואיתור נזילות, סדקים, ריצוף שבור או לא תקין וכמובן גם רשת החשמל. למשל, ריצוף עקום ייבדק על ידי מד פלס. בנוסף לכך,  נעשות בדיקות למידות השטח של הנכס בפועל לעומת תכוניות קיימות על מנת לוודא כי לא קיימות חריגות בנייה, דיווח לא מדויק על גודל דירה לעומת מה שמופיע בתוכניות ועוד. לכל ליקוי יש משמעות כספית, חוקית או גם וגם.  בדו"ח המוגש אף קיים נספח למקרה ומתגלים ליקויים מורכבים. במקרים בהם קיימים ליקויים משמעותיים. הוא כולל הערכות כספיות לנזקים ולתיקונים הנדרשים.

  למה שווה לעשות בדק בית?

  בדק בית עשוי לגלות תקלות שעלות תיקונן גבוה. מעבר לכך שבעל הנכס הנרכש יכול להיקלע למצב בו יתוקנו הליקויים לאחר שעבר לגור בו -מה שישבש אורח חייו. גילוי מוקדם ימנע זאת. דוח של מומחה הוא אסמכתא מקצועית ברורה שקשה לקבלנים ולמוכרי דירות להתווכח עימה. התוצאה היא, לרוב, פתרון מהיר של הבעיה ללא צורך בהגעה לערכאות משפטיות יקרות ומתישות.

  שירות מבעל מקצוע עם הכשרה

  עודד כנפי עוסק במתן שירות לאיתור ליקויי בניה. כחלק משירותיו מספק שירות מקצועי ומקיף, מייעץ ללקוחות ואף מייצג אותם בבית משפט בעת הצורך. כחלק משירותיו מציע עודד הפקת דוחות דיגיטליים לנוחות לקוחותיו. ברשותו ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהתמחות בתחום, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים ועוד. הוא ישמח לשרת נוספים.

  ביקורת מבנה

  ביקורת מבנה נערכת על ידי בודק מוסמך ונועדה למציאת ליקויי בניה. היא נדרשת לבתים מיד שניה אבל גם לחדשים לגביהם קיים חשד. הבדיקה נעשית לאלמנטים חשובים שונים. בסיומה ייערך דוח מסכם לטובת המזמין. עודד כנפי – איתור ליקויי בניה עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  ביקורת מבנה – לליקויים גלויים וסמויים

  ביקורת מבנה נועדה לבדיקת ליקויים שונים כאשר מדובר בכאלו שניתן לראות באופן גלוי וכאלו שלא כיוון שהם קיימים בתוך המבנה עצמו וללא מכשור מיוחד לא ניתן יהיה לאתר אותם. כאשר עורכים בדק בית, יש לבחון את כל המבנה כלומר לבחון את רשת החשמל במקום, האינסטלציה ובדיקה כי לא קיימות נזילות, ריצוף תקין, עבודת נגרות ועוד. כיון שיש ליקויים שלא ניתן לראות בעין חלק מהעבודה מתבצעת באמצעות מצלמות תרמיות, אמצעים אלקטרוניים, מצלמות ועוד. בנוסף, חשוב לבדוק ולמדוד את שטח המבנה כדי לבדוק האם הוא תואם לתכניות המקוריות שכן כך ניתן לגלות חריגות של אדווחו או הצהרה לא נכונה על גודל הנכס. בעת גילוי ליקויים משמעותיים, יצורף נספח הכולל הערכות כספיות לנזקים ולתיקונים הנדרשים. הבדיקה נעשית על ידי מומחה שהינו בעל ניסיון במקצועות השונים בתחום הבניין. ההשקעה חיונית ועשויה לחסוך כסף רב שיידרש לתיקון ליקויים חמורים. בנוסף, ימנעו מגורים בבית שדרושים להיעשות בו שיפוצים.

  דוח מקוון והגנה עליו

  דו"ח הנערך על ידי בודק מוסמך יכול להוות מסמך אשר יהיה קשה להתווכח עם הממצאים הקיימים בו. קבלנים ומוכרי דירות יד שניה לא ימהרו להתמודד מולו, במיוחד, כאשר המומחה מוכן להגן עליו. במקרים רבים יימנעו עימותים ודרישות הלקוח לתיקון הנזקים ו/או לפיצוי כספי ייענו. גם אם יגיעו הדיונים לבית משפט אזי יוכל עורך הדין להגן עליו בעת הדיונים. הדבר, כמובן, חוסך כסף, זמן מיותר, טרחה רבה ועוד.

  שירות מבודק בעל שם

  עודד כנפי עוסק באיתור ליקויי בניה ומעניק שירות מקצועי ומקיף. בין היתר, מספק ייעוץ בתחום, ליווי ואף ייצוג משפטי בעת הצורך. כחלק מעבודתו משתמש בתוכנות מתקדמות להפקת דוחות דיגיטליים ומספק מחירים נוחים. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, מהתעמקות בתחום, קבלת מידע על חידושים והתפתחויות מעניינות וממתן שירות איכותי לאורך זמן.

  קונים נכס? אתם זקוקים לבודק בית מקצועי
  השאירו פרטים עוד היום!

   מאמרים נוספים

   איתור רטיבות

   איתור רטיבות נדרש בנסיבות שונות ובין היתר, בעת ביצוע בדק בית. הבדיקה חיונית בכל מצב מאחר שרטיבות...

   קרא עוד
   בדק בית בקריות

   בדק בית בקריות נדרש עבור דירות יד שניה ודירות חדשות לאיתור ליקויים ותקלות בטרם הרכישה. את הבדיקה...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   דילוג לתוכן